Samochód

Pomimo, że obecnie większość osób posiada własne auto, wciąż są ludzie, którzy wolą podróżować komunikacją miejską i kolejami. Na co dzień nie potrzebują samochodu, więc go nie kupują. Bywają jednak sytuacje, w których auto okazuje się przydatne. Co wtedy zrobić? Najlepszą opcją jest wypożyczenie auta na przykład w DD Auto.

Czy wypożyczenie samochodu jest drogie?

Cena usługi zależy od czasu wypożyczenia oraz marki i rodzaju samochodu. Stawki zaczynają się już od 45 zł za dobę. W dużych miastach zwykle działa kilka wypożyczalni, więc wybór aut jest szeroki. Sporo firm posiada stronę internetową, przez którą można zarezerwować wybrany samochód na określony czas. Wówczas od razu mamy podaną kwotę, jaką należy uiścić. W cenę wynajmu jest zwykle wliczone ubezpieczenie. Poza tą opłatą trzeba również wnieść kaucję, którą jednak odzyskuje się po oddaniu na czas nieuszkodzonego pojazdu.

Jakie są warunki wynajmu?

Szczegółowy regulamin określa konkretna wypożyczalnia. Ogólnie, aby móc wypożyczyć samochód, należy być pełnoletnim i posiadać prawo jazdy. Zwracany samochód powinien być w takim stanie, w jakim został wypożyczony – czysty i zatankowany. W przypadku chęci wyjazdu za granicę, mogą obowiązywać dodatkowe warunki.
Wypożyczalnie to świetna opcja dla osób, które nie mają własnego samochodu, ale na pewien czas potrzebują auta – na przykład na wyjazd urlopowy. Wynajem samochodów Koszalin to także dobre wyjście w sytuacji, gdy nasze auto uległo awarii.